Rubriky

+420 774 623 577
Koláž.jpg
Vítejte!
Vítáme Vás na stránkách restaurace Na Biřičce. Náš malý restaurační areál se nachází na Novém Hradci Králové, v klidné jižní části celého města, asi 50 metrů nad rybníkem Biřička, který je v létě hojné využíván k rekreaci. Nabízíme kvalitní stravování za příjemné ceny. Naše restaurace je vhodná pro návštěvu celé rodiny. Nabízíme denní menu, řadu alkoholických a nealkoholických nápojů, točenou zmrzlinu, grilování a čerstvou kávu. Restaurace nabízí rozsáhlý vnitřní prostor, který je nekuřácký a dvě zahrádky. Volný čas si můžete krátit například ping-pongem, stolním fotbálkem nebo bazénem. Pro Vaše malé ratolesti je připraveno nové dětské hřiště a krásné pískoviště se spoustou hraček.
5-03-2018.png
Vážení strávníci,


děkujeme za Váš zájem o vařená jídla z naší restaurace a pro jednodušší komunikaci přikládáme v příloze vzor objednávky stravy.

Doufáme, že pro Vás nebude složité jej vyplnit a poslat na e-mail fifinaaa@seznam.cz

Pokud přece jen ano- pište, prosím, do e-mailu den a číslo jídla, které objednáváte.

Poskytujeme stále okénkový výdej do vlastních nádob, případně do menu boxů (jeho cena je 6,-Kč).

Pokud víte o někom, kdo by tento způsob stravování uvítal, poskytněne mu, prosím, telefonický i e-mailový kontakt a všechny informace, které máte, případně mu přepošlete tento e-mail s instrukcemi a jídelním lístkem. Předem Vám za to děkujeme!!

Přeji Vám krásný klidný den.

Denisa Schmoranzová-zodpovědná vedoucí
V PONDĚLÍ 10.8.2020 BUDE Z DŮVODU KONÁNÍ SOUKROMÉ AKCE ZAVŘENO
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one